O NÁS
Vítejte U Svídů

Naše firma provozuje restauraci, pizzerii, hudební klub a obchod (E-shop). Pořádáme pravidelně víkendové party (koncerty,taneční zábavy,disco party s akčními slevami na vybrané drinky),realizujeme svatby, narozeniny, různé firemní nebo soukromé večírky pro uzavřenou společnost. V naší kuchyni vyrábíme rauty dle přání zákazníka,pečeme čerstvou PIZZU, každý den vaříme akční menu s polévkou a čerstvým pečivem v celkové ceně od 75 kč. Na jídelním lístku nabízíme širokou škálu teplých i studených pokrmů.

Náš nový e-shop budeme neustále doplňovat o nové kategorie a druhy zboží. Překvapte číšníka, že Vaše jídlo se už připravuje. Objednejte si jídlo nebo zboží a my Vám ho přivezeme domů nebo do zaměstnání. Pořádáte domácí party? Nakupujte levně v sekci nápoje a potraviny. Zadejte druh dopravy a party může začít.Ceny v našem eshopu budou pravidelně aktualizovány. Našim cílem je Vaše spokojenost s nákupem v obchodě U Svídů.cz. Urychlete Vaši objednávku ...zeregistrujte se... můžete získat individuální slevu,která bude přiřazena pouze k Vašemu profilu.

Provozní doba našich služeb viz KONTAKTY. Způsob platby a ceny za dopravu neleznete při objednávce zboží, taktéž i obchodní podmínky.